بازی دیشب دوین بوکر… با فرمان «یا کوبی برایانت ادرکنی» به خاکریزهای فیلادلف…

نوشته شده در نوشته شده در بسکتبال

بازی دیشب دوین بوکر… با فرمان «یا کوبی برایانت ادرکنی» به خاکریزهای فیلادلفیا حمله کرد.

گسال رفتنی است؟

صحبتهایی شنیده میشه در باب تمایل ممفیس برای جابجایی مارک گسال. طبق معمول کلیولند با در طبق اخلاص گذاشتن تریستان تامپسون و حتی لاو دست به کار شده ولی در این بین تورنتو رپتورز هم شدیدا داره زیر جلی با ممفیس در مورد انتقال گسال در برابر ولنچونیس و یه مشت درفت آینده چک و چونه میزنه. از غرب هم میگن پورتلند علاقمند است ولی نمیفهمم چرا گسال ممکنه بره پورتلند. این جابجایی می‌تواند دورنمای پلی اف را به شکل قابل ملاحظه ای ای تغییر دهد.

زمین های بسکتبال نایکی در فیلیپین

خارجی ها داور دارند که سیصد و شصت دانک میکنه، اون وقت ما داور داشتیم که قائم خواه بود.

دانک های ان بی ای را بی خیال شید. محمد بامبا، سنتر دانشگاه تگزاس، کتاب دانک یک دست را اینجوری بست.

پوستر ممد بامبا هم اومد بیرون.

در این بازی دبیرستانی در آمریکا تیم مشکی یکی از عجیب ترین استراتژی های بسکتبال را به کار می‌گیرد. نقشه ای که قبلا دیده نشده. البته اگر بدانید چرا این کار را میکنند خیلی هم احمقانه نیست.

کایل کورور: بازیکن ششم سال؟

کایل کورور، تک تیر انداز تخصصی کلیولند، هر وقت تیمش عقب میافتند خودی نشان می‌دهد و در دوازده پیروزی پی در پی تیمش تاثیر مستقیم داشته. کایل کورور تا اینجای فصل بالاترین مثبت – منفی را بین ذخیره‌ای لیگ داشته. شاید امسال نوبت اوست که بازیکن ششم سال بشود.

بوگی اعصاب نداره ولی داره لیگ را له میکنه.

کلیولند زنده شد.

کلیولند از وضعیت بلبشوی چند هفته پیش بیرون آمد و اکنون در حد یک تیم مدعی بازی میکند. با پیروزی دیشب این تیم رکورد پیروزی های پی در پی این فرنچایز را شکست. بازی خوب دوین وید و کایل کورور، نیکمت ابرومند و عملکرد فرا انسانی لبرون جیمز در کوارتر چهار عامل موفقیت این تیم هستند اما هنوز دفاع این تیم گیر گ گاز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *