✔️ اگر حتی طرفدار بسکتبال هم نیستید، تورنمنت مارچ مدنس فرصت خوبی است تا همرا…

نوشته شده در

✔️ اگر حتی طرفدار بسکتبال هم نیستید، تورنمنت مارچ مدنس فرصت خوبی است تا همراه خانواده و دوستا‌نتان از یکی از هیجان انگیز ترین و جذاب ترین تورنمنت های ورزشی لذت ببرید ۸۰ امین دوره بزرگترین تورنمنت دانشگاهی آمریکا شب گذشته با انجام دو بازی آغاز شد تا انتظار بسکتبال دوستان برای آغاز این بازی ها به پایان برسد اما چرا این مسابقات تا این اندازه مورد توجه قرار گرفته است؟؟؟

۱- هر چیزی ممکن است اتفاق بیافتد
موضوع خیلی ساده است ببازید به خانه می روید پیروزی شوید به مرحله بعد صعود می کنید نحوه برگزاری این مسابقات به این شکل است که تیم ها در هر مرحله طبق جدول، تنها یک بازی آن هم در زمین بی طرف (پیش از آغاز مرحله نیمه نهایی) انجام می دهند و به همین دلیل در سال های اخیر بسیار اتفاق افتاده است که برخی از دانشگاه های معروف و پر آوازه به راحتی در مراحل اولیه حذف شده اند و تیم هایی که روی آنها کمتر حساب می شد توانسته اند تا مراحل بالاتر مسابقات صعود کنند

٢- ستاره های آینده
در این تورنمنت شما این فرصت را دارید که تلاش و رقابت بازیکنان جوانی را ببینید که علاقه زیادی به رشته خود دارند و تلاش می کنند تا استعداد خود را به همه نشان دهند آنها بر خلاف بازیکنان NBA دستمزد زیادی دریافت نمی کنند این بازیکنان هر کاری برای موفقیت تیم دانشگاه خود انجام می دهند تا بتوانند یک دانشگاه و حتی یک شهر را خوشحال کنند امسال نیز بازیکنان آینده داری مانند تری یانگ در این تورنمنت حضور دارند که می توانید از نمایش آنها لذت ببرید

٣- فراوانی تیم ها و بازی ها
با توجه به این که ۶۴ تیم در این تورنمنت شرکت می کنند تعداد مسابقه هایی که برگزار می شود بسیار زیاد است این بازی ها از شبکه های اینترنتی، تلویزیونی و رادیویی مختلفی پخش می شوند و شما می توانید از دیدن آنها لذت ببرید

@stephencurryofficial berimbaskettelegramchannel

7 thoughts on “✔️ اگر حتی طرفدار بسکتبال هم نیستید، تورنمنت مارچ مدنس فرصت خوبی است تا همرا…

 1. ✔️ امشب شب كامبك بود !!!
  شارلوت هورنت ي بازى صد درصد شكست خورده رو برگردوند و پيروز شد
  در حالى كه تا كوارتر چهارم بازى بروكلين و هورنت ، شارلوت ٢٤ امتياز عقب بود ؛ شارلوت با درخشش فوق العاده دوايت هاوارد بازى رو درآورد و پيروز شد !!
  دوايت ٣٢ امتياز و ٣٠ ريباند

 2. اوکلاهاما در آستانه حذف از پلی آف. عاقبت عاقبت پلی‌آف ای اوکلاهوما به بازی امشب در برابر قوی ترین تیم لیگ، هیوستون، وابسته است.

 3. ✅ بازی های ان بی ای بامداد فردا شنبه 16 دی با انجام 10 دیدار پیگیری خواهد شد.

  ✅ ساعت بازی ها به وقت ایران است.

  ➖➖➖➖➖➖➖➖
  ✍️ @ismailkhdadadi

 4. مسأله فقهی-بسکتبالی:
  یکی برای من توضیح بده چطور یک سری سبیل کلفت دولتی اجازه دارند سر تمرینات زنان حاضر بشوند اما پدر و برادر همین زنان -که از نظر فقهی جز محارم هستند- اجازه ندارند؟

 5. من خودم دورنت، لبرون و حتا وستبروک رو به هاردن ترجیح میدم و اونارو بازیکنای بهتری میدونم، اما خوب این ربطی به عملکردشون در فصل عادی نداره!