بریم بسکت berimbasket: روح کوبی خوش آمدی امشب دوین بوکر با چهل و شش امتیاز سیکسرز را…

نوشته شده در نوشته شده در بسکتبال

بریم بسکت berimbasket:
روح کوبی خوش آمدی امشب دوین بوکر با چهل و شش امتیاز سیکسرز را یقه کرد از سی و سه امتیاز آخر فینیکس بیست و شش امتیاز اش را دوین بوکر آورد
دیشب کوین دورنت برای بار سوم اخراج شد!!! اینبار با کازینز قاطی کرد و هر دو اخراج شدند. ظاهرا دورنت با قهرمانی مشکل دارد.
بازی دیشب دوین بوکر… با فرمان «یا کوبی برایانت» به خاکریزهای فیلادلفیا حمله کرد.
صحبتهایی شنیده میشه در باب تمایل ممفیس برای جابجایی مارک گسال. طبق معمول کلیولند با در طبق اخلاص گذاشتن تریستان تامپسون و حتی لاو دست به کار شده ولی در این بین تورنتو رپتورز هم شدیدا داره زیر جلی با ممفیس در مورد انتقال گسال در برابر ولنچونیس و یه مشت درفت آینده چک و چونه میزنه. از غرب هم میگن پورتلند علاقمند است ولی نمیفهمم چرا گسال ممکنه بره پورتلند. این جابجایی می‌تواند دورنمای پلی اف را به شکل قابل ملاحظه ای ای تغییر دهد.
زمین های بسکتبال نایکی در فیلیپین
خارجی ها داور دارند که سیصد و شصت دانک میکنه، اون وقت ما داور داشتیم که قائم خواه بود.
دانک های ان بی ای را بی خیال شید. محمد بامبا، سنتر دانشگاه تگزاس، کتاب دانک یک دست را اینجوری بست.
در این بازی دبیرستانی در آمریکا تیم مشکی یکی از عجیب ترین استراتژی های بسکتبال را به کار می‌گیرد. نقشه ای که قبلا دیده نشده. البته اگر بدانید چرا این کار را میکنند خیلی هم احمقانه نیست.
کایل کورور، تک تیر انداز تخصصی کلیولند، هر وقت تیمش عقب میافتند خودی نشان می‌دهد و در دوازده پیروزی پی در پی تیمش تاثیر مستقیم داشته. کایل کورور تا اینجای فصل بالاترین مثبت – منفی را بین ذخیره‌ای لیگ داشته. شاید امسال نوبت اوست که بازیکن ششم سال بشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *