نتایج مسابقات دیشب اتحادیه بسکتبال NBA سنانتونیو سپرز دیترویت پیستونز San Anton…

نوشته شده در نوشته شده در بسکتبال

نتایج مسابقات دیشب اتحادیه بسکتبال NBA

سنانتونیو سپرز – دیترویت پیستونز
San Antonio Spurs
– Detroit Pistons
79 – 93

میامی هیت – اورلندو مجیک
Miami Heat – Orlando Magic
117 – 111

نیویورک نیکز – نیو اورلآنز پلیکانز
New York Knicks
– New Orleans Pelicans

105 – 103

پورتلند تریل بلیزرز – آتلانتا هاوکس
Portland Trail Blazers
– Atlanta Hawks
89 – 104

ممفیس گریزلیز – گلدن استیت واریرز
Memphis Grizzlies – Golden State Warriors
128 – 141

فیلادلفیا سونتی سیکسرز – دنور ناگتز
Philadelphia 76ers – Denver Nuggets
107 – 102

کلیولند کاولیرز – یوتا جاز
Cleveland Cavaliers – Utah Jazz

101 – 104berimbaskettelegramchannel

56 thoughts on “نتایج مسابقات دیشب اتحادیه بسکتبال NBA سنانتونیو سپرز دیترویت پیستونز San Anton…

 1. بسکتبال ورزش امید و انگیزه است. حتی توی کوآرتر اخر چهل امتیاز عقب باشی مثل همیشه بازی کن … تمرین زندگی … بهترین ورزش دنیاس

 2. یادداشت های یک توپ سرگردان سرچ کنید نوشته جیمز هاردن وقتی امشب به داوری شکایت کرد نشان داد رو داره در حد سنگ پای قزوین. این درحالی است که: – جیمز هاردن رکورد دار بیشترین تعداد اقدام به پنالتی در کل لیگ ان بی ای است. – امشب هیوستن بیست و شش امتیاز برتری بر باستن را در یک نیمه به باد دادو – هاردن در فاصله پنج و نیم ثانیه دوبار خطای حمله کرد که باعث شکست تیمش شد. بسکتبال

 3. یادداشت های یک توپ سرگردان سرچ کنید نوشته بازی باستن در برابر هیوستن دیدنی بود. هیوستن در خانه باستن در نیمه اول بیست و شش امتیاز برتری گرفت (هیوستن بدون کریس پال). باستنی ها نا امید نشدند و در نیمه دوم جبران کردند اما در فاصله یازده ثانیه هنوز چهار امتیاز عقب بودند. اینجا بود که جیمز هاردن برای گرفتن توپ از بیرون زمین دو بار پشت سر هم روی مدافع باستن خطا کرد و ترن اور های عجیب او منجر به دو موقعیت امتیاز آوری برای باستن شد که نهایتا این بازی با اختلاف یک امتیاز به نفع باستن خانه یافت. این صحنه خطای حمله دوم هاردن در انتهای بازی است. بسکتبال یعنی این

 4. رمز گشایی بازی جیمز هاردن بسکتبال

  اگر بازی جیمز هاردن را از نزدیک و به دقیق تماشا کنید، خصوصا اگر فرصت داشته باشید بازی او را زنده ببنید، اولین چیزی که باعث تعجب شما میشود اینست که این ابر ستاره – نسبت به دیگر بازیکنان- چقدر راحت امتیاز میاورد. در مورد این خاصیت جیمز هاردن در ماه های قبل پستهایی گذاشتم.

  رمز کار جیمز هاردن در کجاست؟

  – جیمز هاردن از معدود بازیکنانی در ان بی ای است که در همه جای زمین تهدید تلقی میشود. از دو متر پشت به امتیازی، تا زیر حلقه و پشت خط پنالتی او تهدید جدی است. همین باعث میشود محوطه ای که باید او را پوشش داد انچنان گستره شود که پوشش دادن ان از توان یک بازیکن دفاعی خارج است و باید از طریق روتیشن دفاعی این کار را انجام داد. شاید هیچ بازیکی در لیگ به اندازه هاردن نیاز به روتیت شدن دفاعی نداشته باشه. فقط کافیست یک لحظه هنگام روتیشن هم تیمی هاردن خالی شود و این دقیقا ان لحظه ایست که جیمز هاردن از ان برای یافتن یار خالی خودش استفاده میکند.به این شکل است که هاردن پارسال بیشترین پاس منجر به گل را از ان خود کرد و از خوره ترین بازیکن لیگ تبدیل به بهترین پاس دهنده شد.

  – هاردن در هنگام برش زیر حلقه یکی از سخت ترین انواع لی اپ (از نظر اجرای حمله ای و دفاع ان)‌بکار میگیرد. لی اپی که با دست مخالف تمام میشود بسیار سخت است. اگر توجه کنید بیشتر لی اپ های هاردن با پای راست شروع میشود اما با دست چپ خاتمه پیدا میکند. این نوع لی اپ بدلیل همزمان نبودن با دفاع همیشه قبل از به اوج رسیدن توپ را روی حلقه میفرستد. در بیشتر موارد هم او از تخته استفاده میکند تا قابلیت بلوکه شدن توپ توسط مدافعین قد بلند را کاهش دهد.

  – جیمز هاردن یکی از بهترین بال هندلر های لیگ هم هست و تقریبا توانایی این را دارد که از هر مدافعی تک به تک رد بشود. همین باعث میشود که مدافعین از ترس Blow by وقتی هاردن بالای سه ثانیه توپ میگیرد کمی به او فاصله میدهند و همین فاصله است که به او اجازه شوت سه امتیازی میدهد.

  – اما بزرگترین تفاوت جیمز هاردن با بقیه ابر ستاره های لیگ – که او را در این سالها به عنوان یکی از مهمترین کاندیداهای ام وی پی مطرح کرده – توانایی خطا گرفتن از مدافع است. مدافعین ان بی ای در شش فصل گذشته دیده اند که جیمز هاردن چه استعدادی برای نشان دادن خطا – و خیلی موارد ساختن یک خطا یا شبه خطا و فلاپ- دارد. با توجه به درصد بالای پنالتی او مدافع میداند خطا روی جیمز هاردن با شوت پنالتی درصد بالا مساوی است به همین دلیل مدافعین لیگ از دفاع نزدیک هاردن (چه روی سه امتیازی و چه زیر حلقه) پرهیز میکنند.
  با نگاهی به اعداد و ارقام معلوم میشود که توانایی خطا گرفتن هاردن چه بخش مهمی از سوپر استار بودن اوست.
  تا اینجای فصل جاری جیمز هاردن با ۱۰۷۲ امتیاز نفر اول لیگ و لبرون جیمز با ۹۷۲ امتیاز دومین بیشترین امتیاز اور لیگ در فصل جاری هستند پس با اینکه این دو بازیکن در دو پست مختلف هستند میتوان از باب استراتژی امتیاز اوری انها را با هم مقایسه کرد.
  در شش فصلی که هاردن به عنوان ستاره و ابر ستاره در هیوستن مطرح شده او ۳۴۸۲ اقدام موفق فیلد گل داشته اما ۳۷۲۸ اقدام موفق پنالتی. یعنی اقدام موفق پنالتی او ۱۰۷ درصد اقدام موفق فیلد گل اوست.
  در مقایسه لبرون جیمز در پانزده فصل گذشته ۱۰۷۹۳ اقدام موفق فیلد گل داشته که در برابر ۶۶۳۵ اقدام موفق پنالتی. یعنی حدود ۶۰ درصد.

  اینکه در بازی دیشب مارکس اسمارت- مدافع چغر باستن- توانست در فاصله پنج ثانیه دو خطای حمله از هاردن گرفت نشانه هوش مربی این تیم است که متوجه شده که وقتی هاردن دست به توپ نیست میتوان از او خطا گرفت و وقتی دست به توپ شد دیگر تقریبا غیر ممکن است که داور خطای حمله اعلام کند. این استراتژی هم جواب داد و هیوستن شکست خورد. عجیب ماجرا اینست که در مصاحبه بعد از بازی هاردن به داوری حمله کرد چرا خطاها را نمیگیرند. این در حالی است که او تنها بازیکنی در لیگ است که اقدام موفق پنالتی اش بیشتر از اقدام موفق فیلد گل اش است.

 5.  پوش بسکتبال ایران با اشاره به صعود بدون باخت تیم ملی به مرحله یک چهارم کاپ آسیا، ابراز امیدواری کرد که با ادامه این روند، تیم ایران قهرمان شود.

 6. از آن  روز 15 سال گذشته است و مهدی در سی و سه سالگی به عنوان بازیساز اوا تیم ملی در اوج پختگی دوران قهرمانی بسکتبال خود قرار دارد. بازیکن نوجوانی که به او گفته می شد،به درد بسکتبال …

 7. بسکتبال ساحلی یک فرم از بسکتبال است که در نواحی ساحلی بازی می شود.این نوع بسکتبال در آمریکا توسط فیلیپ برایانت ابداع شد.این ورزش در آمریکا و آلمان به دو نوع

 8. تیم ملی بسکتبال چین نماینده کشور چین در مسابقات بین‌المللی بسکتبال است. این تیم تا کنون از موفق‌ترین تیم‌های بسکتبال در آسیا محسوب می‌شود؛ و در رنکینگ جهانی رتبه ۱۱ را دارا می‌باشد. ویکی‌پدیا

  موقعیت مکانی:جمهوری خلق چین

  سرمربیان:دوو فنگ، لی نن

 9. سپیده جعفری: مربیگری را بیشتر از داوری دوست داشتم/ سعیده جعفری: عاشق …

  isfahan.farsnews.com › news

  ۲۰ آبان ۱۳۹۶ · دو خواهر ورزشکار اصفهانی که یکی در بسکتبال و دیگری در والیبال سال‌ها تجربه اندوخته‌اند، هم‌اکنون با فعالیت در عرصه مربیگری یافته‌هایشان را به نسل جدید انتقال می‌دهند

 10. آمار بسکتبالیست ها و رابطه ی بسکتبالیست ها با سن ایشان در اختیار دارید و یا لازم میدانید که تهیه شود؟ و آمار رده ی میکرو و مینی را برای جذب استعداد و تامین نیاز های آینده ی بسکتبال کشور را چقدر مهم میدانید؟

 11. بریم بسکتبال رو ابتدا از تهران شروع كنيد و اول توي تهران گسترش بدين بعد كه استقبال شد، وارد استان ها بشيم و اين برنامه رو واسه استان ها و شهر هاي ديگه هم پياده کینم. مطمئن باشید که اگه استقبال بشه خيلي ها ميتونن سود ببرن و پيشرفت قابل توجهي داشته باشن

 12. ناصر: تو داستان تغییرات در فدراسیون بسکتبال، متغیرهای زیادی وجود داره.

  امین: قطعا همینطوره.از کابینه وزارتخانه گرفته تا تغییرات عملکردی و روال ها و استاندارد ها و آموزش ها و غیره

  ناصر: برای خروج از این وضعیت، در بسکتبال کشور باید تغییر ساختاری انجام بشه.

 13. 3 تا مصدوم داریم که فردا نمی تونن بازی کنند

  کایری به دلیل کوفتگی پای راست نمی تونه بازی کنه

  شین لارکین زانوی راستش داغون شده

  مارکوس اسمارت هم آرنج دست راستش آب آورده

 14. ❌فوری❌
  ✅ازدواج مخفیانه دریک رز
  او زمانی که کلیولند رو ترک کرده بود ازدواج مخفیانه ای داشت

 15. ❌فوری
  جدیدا شایعاتی مطرح شده در این مورد که لبران تابستون آینده از کوز میره
  باهم به این موضوع میپردازیم:
  اولش اینکه لبران توی تابستون بازیکن آزاد میشه
  دوما اینکه گفته با تیم هایی مثل:گلدن،سن آنتونیو،میامیو… ملاقات خواهد کرد
  حالا اگه لبران بخود بره گلدن،اول اینکه کلی و دریماند تا تابستون سال بعد قرار دادشون تموم میشه و همین الانشم کپ اسپیس کافی ندارن
  بخاطر همین کلی صد درصد از این تیم جدا میشه و نمیتونه نخفیف بده و کل قرار دادشو میخواد چون به قول خودش مثل دورانت بیرون زمین درآمد نداره و….
  اما دریماند با توجه به شناختی که ازش داریم میتونه کمی تخفیف بده و حاضره که بخاطرش با لبران تو سال بعدی صد درصد قهرمان بشن
  اما همه اینها هنوز فرضیه است
  اگه اخباری اومد دستم براتون میزارم

  #Ej_247

  #LeBronjames

  #cavstweet

  @cavsnation

 16. ❌سی جی مک کالم در مقابل شیکاگو با ۵۰ امتیاز بیشترین امتیاز دوران بازیگری اش را ثبت کرد

  @NBA2K16

 17. ✔️ دریماند گرین با توجه به انتقالات کوز گفت: “آن‌ها هنوز لبران جیمز را دارند.”

  #DeadLineDay
  @stephencurryofficial

 18. دیشب دیمین لیلارد در‌شه کوارتر پنجاه امتیاز آورد. من موندم چطوری سالهای پیش در آل استار حق این جوون را می‌خوردند.

 19. نماینده مجلس در استرالیا از اینکه بن سیمنز و جو انگلس، دو بازیکن استرالیایی ، برای شرکت در آل استار انتخاب نشدند شاکیست. او معتقد است در nba توطئه‌ای برای استرالیایی ها در جریان است.

 20. ✅ برنامه مرحله نهایی مسابقات لیگ ‌ملی باشگاه های کشور.

  ➖➖➖➖➖➖➖➖
  ✍️ @ismailkhdadadi

 21. ✅ دور برگشت از مرحله فینال رقابتها ی سوپر لیگ a بانوان عصر امروز با دودیدار پیگیری شد که نفت آبادان و گروه بهمن برحریفان چیره شدند.

  ✅ در بازی اول شرکت ملی پالایش نفت آبادان به مصاف شرکت ملی گاز تهران رفت و با ارائه یک بازی برتر بانتیجه 67 بر 51 بر حریف چیره شد.

  ✅ در بازی دوم تیم ساسان کرمان و گروه بهمن مقابل هم صف آرایی کردند ، تیم گروه بهمن با نتیجه 85 بر 77 حریف را مغلوب کرد.

  ✅ مرحله نهایی دور برگشت این رقابتها پنجشنبه و جمعه هفته آینده در سالن بسکتبال آزادی تهران برگزار خواهد شد
  آبادانی ها در صورت کسب یک پیروزی از دوبازی مقام قهرمانی را از آن خود خواهند کرد.

  ➖➖➖➖➖➖➖➖
  ✍️ @ismailkhdadadi

 22. شارلوت 140 ممفیس 79
  کمبا واکر تو 3 کوارتر 10 تا سه امتیازی زد و 46 امتیاز آورد. این ششمین اختلاف زیاد یک بازی در تاریخ NBA است. (61 اختلاف)
  شارلوت کمی دیر از خواب خرگوشی بیدار شده
  @AiMoBasket

 23. ✔️ چندى پيش پدر حضرات ( لاوار بال ) در يكى ديگه از حرفاى عجيب غريب ( و چرت و پرت ) مسئولان ليكرز رو تهديد كرده بود كه اگر ايشون رو درفت نكنن ؛ كارى ميكند تا لانزو بال ديگر در ليكرز بازى نكند !!!!!!

  @NBA_Fan_IR

 24. ✅ نتایج بازی های ان بی ای بامداد امروز یکشنبه 12 فروردین.

  ✅ پیروزی تیم های واشنگتن و دیترویت و بوستون و بروکلین و گلدن استیت.

  ➖➖➖➖➖➖➖➖
  ✍️ @ismailkhdadadi

 25. کلیولند 118 شارلوت 105
  42 امتیاز لبران جیمز به کنار… جشنواره اسلم دانک رو ببینید.
  پیر نمیشی شما چرا؟
  @AiMoBasket

 26. ✅ برای اولین بار نتایج رای گیری ال استار در کنفرانس شرق اعلام شد.

  ➖➖➖➖➖➖➖➖
  ✍️ @ismailkhdadadi

 27. ✅ کایری اروینگ و تیم بوستون قدرتمند تر از همیشه مسابقات ان بی ای رو ادامه می دهند.

  ➖➖➖➖➖➖➖➖
  ✍️ @ismailkhdadadi

 28. تا دقایق دیگر بازی نیو اورلینز و پرتلند آغاز خواهد شد و انتونی دیویس (معروف به ابرو) با جارو کردن پورتلند فرصت خواهد یافت که برای اولین بار به دور دوم پلی آف صعود کند. آیا میدانستید علی‌رغم قد بسیار بلندش چطور شوت و بال هندلینگ آنتونی دیویس اینقدر خوب است؟ آنتونی دیویس تا سال دوم دبیرستان بازیکن قد کوتاهی بود و پوینت گارد بازی میکرد اما در یک تابستان ناگهان هجده سانت رشد کرد! و آن چیزی شد که امروز میبنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *