بسکتبال خانم ها چه خبره؟ من خیلی وقته از بسکتبال دورم. به نظر شما وضعیت بسکتبا…

نوشته شده در نوشته شده در بسکتبال

بسکتبال خانم ها چه خبره؟
من خیلی وقته از بسکتبال دورم. به نظر شما وضعیت بسکتبال شهرها مخصوصا برای خانم ها چطوره؟

یعنی کسی که ۱۲ ساله داره بازی میکنه
باید ب جایی برسه وقتی تیمش در پنج سال اخیر مقام های سوم و چهارم داشته است.

اگه به جایی نرسه باید به خیلی چیز ها شک کرد. همه مسیولند. قبول دارید که هر بازیکن بسکتبال باید مربی بسکتبال و تیم مختلف بسکتبال ببینه تا رشد کنه. اگر نیست بدونین یه جایی از کار میلنگه. و همه جا مشکل داره. مربی تیم های بسکتبال برترین و شایسته ها نیستند. سیستم و ساختار بسکتبال مهندسی نشده ، ساختار مدیریت وزارت ورزش برای مدیریت بسکتبال ضعیفه،باشگاه ها،مدیریت ورزشی مون، همگی دچار ضعف جدی هستند که این نتایج برای بسکتبال در دنیا و آسیا داره رقم میخوره.

من (اون خانم) ۲۴ سالمه. و دوازده ساله تمرین میکنم بازیم خوبه
تنها مشکل شهر ها پارتی بازی میدونم

شایسته سالاری نیست berimbaskettelegramchannel

56 thoughts on “بسکتبال خانم ها چه خبره؟ من خیلی وقته از بسکتبال دورم. به نظر شما وضعیت بسکتبا…

 1. با سلام خدمت شما دوست عزیزم
  باید بگم ما اگر به هر دلیلی خودمون رو از بسکتبال دور کنیم،این ما هستیم که ضرر میکنیم نه بسکتبال.
  اینکه تیم من مقام کسب کرده باشه یا نکرده باشه به هیچ وجه دلیل بر این نیست که من هم باید به همون میزان ارتقا و پیشرفت پیدا کنم بلکه باید دید چقدر از بار تیم روی دوش من بوده برای کسب یک موفقیت.
  اینکه کسی عدم موفقیت و پیشرفت خودش رو گردن عوامل بیرونی بندازه و همه رو مسئول بدونه واسه این هست که خودش رو راضی کنه تا کم و کاستی های خودش به چشم نیاد و ضعفش رو گردن دیگران بندازه.
  فراموش نکنید یک مربی همیشه میخواد تیمش بهترین باشه و اگر یه بازیکن خوب و با تجربه رو در اختیار داشته باشه به هیچ وجه بخاطر مسائل بیرونی از اون نمیگذره چون اگر بگذره از موفقیت خودش گذشته و اصلا نمیشه اسمش رو مربی گذاشت.
  به هیچ وجه بازیکن در رده پایه نباید مدام مربی و باشگاه و تیم عوض بکنه.بازیکن باید پایبندی رو یاد بگیره.تعصب نسبت به لباس و تیم رو یاد بگیره.طعم پیروزی و شکست رو بچشه نه اینکه به محض اینکه در یهمقطعی موفقیت کسب نکرد کم کاریخودش رو گردن تیم و مربی و … بگذاره و از لباس مقدس تیمش بگذره.وقتی یک مربی برای یک بازیکن زحمت میکشه باید از ثمره تلاشهای خودش استفاده بکنه نه اینکه وقتی بازیکن به بلوغ نسبی تاکتیکی و تکنیکی رسید مربی و باشگاهش رو به بدترین شکل ترک کنه.از نظر من تغییرات مداوم باشگاه یا مربی در رده سنی پایه به هیچ وجه معنا نداره و بازیکن در رده بزرگسالان و حرفه ای باید جذب تیم های خوب بشه.
  از لحاظ مدیریتی نمبشه گفت ضعف و ایراد وجود نداره چون تا وقتی که ایراد وجود نداشته باشه پیشرفت حاصل نخواهد شد.انجام لیگ ها و مسابقات مختلف در تمامی رده ها هم برای دختران هم برای پسران نشون میده که اتفاق های خوب در حال افتادن هست و ما داریم رو به جلو حرکت میکنیم.
  امیدوارم همه ما در راستای پیشرفتمون تمام تلاشمون رو بکنیم و فارغ از تمام حواشی کارمون رو به نحو احسنت انجام بدیم و جای دشمنی، با همدیگه دست دوستی بدیم تا بتونیم پیشرفت کنیم و به هم برای بالا رفتن کمک کنیم.

 2. برای تشکیل اتاق فکر بسکتبال کشور و مدیریت استراتژیک بسکتبال کشور چه لیستی از ذخایر فکری مرد و زن ایرانی را تهیه کرده اید؟ آیا اصولا اتاق فکر را مهم میدانید؟

 3. کار تیمی و پاس دادن در بسکتبال در اوج خودشه. کجا توی فوتبال هر بازیکنی به میزان تقریبا مساوی میتونه به همه ی بازیکن های دیگه ی همتیمیش با یک احتمال پاس بده توی فوتبال توپ فقط میره جلو

 4. لبران جیمز در مورد عملكرد سوپر هيولاى كازينز توييت كرده كه داداااااااااااااش يه كم آرومتر، زدى تركوندى رفت

 5. ☑️فرگوسن شوتينگ گارد ١٩ ساله تاندر با ٢٤ امتياز امروزش مقابل ليكرز از بازيكناي موثر امروز بود و اگه همين طوري ادامه بده تركيب شروع كننده اوكلا فوق العاده ميشه

  @NBAText

 6. لبران جیمز و استفن کری با کسب بیشترین رای به عنوان کاپیتان های دو کنفرانس شرق و غرب در مسابقه ستارگان NBA انتخاب شدند. آنها به نوبت یارهای خود را برای این مسابقه انتخاب می کنند.

  @sarzaminna

 7. گر صبر کنی ز غوره تیمبر ولورز سازی

  وقتی صحبت صبر و تحمل و اعتماد به فرایند بازیکن سازی پیش میاید اولین تیمی که به ذهن همه میرسد فیلادلفیبا سونتی سیکرز است. تیمی که سالها درفت های یک و دو ان بی ای را میگرفت ولی هیچ نتیجه ای نمیگرفت اما با شعار trust the process به کارش ادامه میداد. این نتیجه نگرفتن و بلاتکلیفی تا جایی بود که حتی لقب شعب ابی طالب را به ان دادم. اکنون که جوعل امبید و بن سیمنز سالم هستند و بازیکنانی چون رابرت کاوینگتون به ترکیب اضافه شده اند این تیم در حال نتیجه گرفتن است. اما انتظار بالایی نمیتوان از ان داشت چون به غیر از جی جی ردیک کسی در این تیم تجربه پلی اف ندارد.

  به نظر من سمبل Trust The process در لیگ ان بی ای تیم مینه سوتا تیمبر ولوز است. تیمی که شانزده سال است رنگ پلی اف را ندیده (که این هم رکوردی در لیگ است). این تیم در سه سال گذشته بهترین بازیکنان جوان لیگ را داشت اما باز هم نتیجه نمیگرفت. روزی که تام تی بی دو سر مربی این تیم شد فرایند بازسازی این تیم شکل جدیدی گرفت. تی بی دو که تجربه پلی اف و فینال ان بی ای را در باستن و شیکاگو داشته میدانست با اندرو ویگینز و کارل انتونتی تاونز- هر چقدر هم این بازیکنان خوب باشند – به بالای جدول نمیتوان رسید و در پلی اف نمیتوانند کار مهمی بکنند. این بود که دست به تغییر ترکیب مینه سوتا زد. ترکیب مینه سوتا در این فصل یکی از بهترین ترکیب هایی است که یک مربی میتواند انتظار داشته باشد. ستاره ای ال استاری چون جیمی باتلر و جف تیگ در کنار بازیکنان با تجربه ای چون تاژ گیبسون و جمال کرافورد و یکی از بهترین زوج های جوان لیگ در اندرو ویگینز و کارل انتونی تاونز این تیم را اماده نتیجه گرفتن کرده.

  تیمبرولوز اکنون در جایگاه سوم غرب پشت گلدن استیت و هیوستن و بالای سن انتونیو قرار دارد و اگر با همین کیفیت بقیه فصل عادی را ادامه بدهد بی شک از تیم های بالای جدول در پلی اف خواهد بود و امید میرود به نیمه نهایی کنفرانس غرب صعود کند.

 8. ۳۰ هزاری شدن لبران جیمز هم نتوانست کمک کنند و باز هم در برابر سن آنتونیو و شکست خوردند. وقتی بازیکنی به نام دژانته موری (با قرارداد سالی یک میلیون و ۳۰۰ هزار دلاری) دو برابر سوپر استاری چون کوین لاو (با قرارد سالی ۲۳ میلیون دلار) امتیاز میاورد، جی آر اسمیت در ۲۸ دقیقه حضور در زمین صفر امتیاز می آورد، بازیکنی به نام کارل اندرسون ۱۲ ریباند میکنند اما گردن کلفتی چون جی کرادر در کل ۴ ریباند دارد متوجه می شویم که مشکلات کلیولند بسیار فراتر از مربی در درپیت ایشان است.

 9. ❌جان وال به علت مصدومیت زانویش که در اوایل فصل مقابل تیم کلیولند برایش اتفاق افتاد … دو ماه قادر به همراهی تیم خود نخواهد بود

 10. راجب حکیم این سنتر دوست داشتنی هرچی بگیم کمه
  یکی از چهار بازیکن تاریخ NBA که موفق به ثبت کوادراپل دبل تو بازی شده
  و از اون جالب تر تنها بازیکن تاریخ که تونسته دوبار کوادراپل دبل کنه
  بهترین سنتر تمام ان بی ای از نظر من بی نظیر بوده و بی نظیر خواهد ماند .

  #MH30

  @NBAlive24

 11. ❌بلیک گریفین امروز تو اولین بازیش برای پیستونز دبل دبل کرد و بهترین بازیکن زمین شد.
  #News

  @NBA_ALL_STAR

 12. ❌اگه شکست نمیخورید دلیلش اینه که تلاش نمیکنید
  به استقبال مشکلات و شکست ها برید
  قبول کنید که شکست بخشی از فرایند موفقیته
  و اگه شکست خورده اید به این معناست که به موفقیت نزدیک تر شدید و چیزای بیشتری یاد گرفتید
  تجربه بیشتری بدست اوردید و میتونید مطمئن تر عمل کنید
  پشتکار داشته باشید و ادامه بدید تا موفقیت همیشه همراه شما باشد

 13. بازخرید مارکو بلنلی از آتلانتا نهایی شد. خبر رسیده گلدن استیت یکی از تیم هایی است که به دنبال جذب او است. از بس گلدن استیت سه امتیازی زن کم داره!

 14. ❌ تولید کننده های شوی مشهور “جیمی کیمل” برای مجمسه اسکاری که کوبی برنده شد یک جرزی شماره ٢۴ لیکرز طراحی کردند
  @stephencurryofficial

 15. مینه سوتا 123
  لس آنجلس کلیپرز 109
  همین اول سالی “درک رز” دوباره مصدوم شد. وضعیت دقیقش روز به روز اعلام میشه.
  @AiMoBasket

 16. 42 امتیاز جیمز هاردن 13 پیروزی متوالی پرتلند را قیچی کرد.
  هیوستون 30 بازی از 33 بازی آخرش رو برده. صدر نشین مطلق کنفرانس غرب
  #آقای_ریش
  @AiMoBasket

 17. دوایت هاوارد امروز 32 امتیاز و 30 ریباند داشته.
  فقط دو بازیکن فعال تو NBA تونستند تو یک بازی +30 امتیاز و +30 ریباند داشته باشند. ایشون و “کوین لاو”
  #آمار
  @AiMoBasket

 18. ✅ رکورد 27 اسیست در یک بازی برای جان استاکتون همچنان جاودانه باقی مانده است.

  ➖➖➖➖➖➖➖➖
  ✍️ @ismailkhdadadi

 19. اول شدن هیوستون تو کنفرانس غرب قطعیه اما سن آنتونیو به این برد خیلی نیاز داشت و 100 بر 83 پیروز شد.
  یه بلاک شات خوب از “رودی گی” ببینید که در ادامه خودش اسلم دانک کرد.
  @AiMoBasket

 20. مهم ترین بازیکنانی که سال 2018 وارد #تالار_مشاهیر_بسکتبال شدند.
  ✅ری آلن
  ✅استیو نش
  ✅گرنت هیل
  ✅جیسن کید
  ✅تینا تامپسون
  @AiMoBasket

 21. ✅ کارملو انتونی با کسب این امتیاز از پاتریک اروینگ گذشت و به رده 21 امتیاز اورترین بازیکنان تاریخ ان بی ای رسید.

  ➖➖➖➖➖➖➖➖
  ✍️ @ismailkhdadadi

 22. سال گذشته که لبرون‌ جیمز با نایکی قرارداد مادام العمر بست مدیر برنامه‌های او اعلام کرد مبلغ نهایی این قرارداد بالای یک میلیارد دلار خواهد بود. اگر فکر میکنید این رقم بسیار بالاست توجه کنید نایکی برای تمام عمر لبرون آگهی مجانی گرفته. وقتی با نزدیک چهل میلیون نفر فالوور در اینستاگرم لبرون چپ و راست برای نایکی تبلیغ می‌کند این کار تا آخر عمرش ادامه خواهد داشت، کاری که حتی جوردن برای نایکی نکرد.

 23. پس از شکست دیشب در برابر یوتا راسل وستبروک قول‌ داد‌ در بازی‌ بعدی امتیاز آوری ریکی روبیو را -که‌دیشب ۲۲ امتیاز اورد- را تعطیل کند. نه ریکی روبیو به امتیاز آوری شهرت دارد و نه وستبروک به دفاع!

 24. سوپر بسکتبال!

  پخش زنده #گلدن_استیت #نیواورلئانز ۷ صبح از آیو‌اسپرت با گزارش مسعودسرافراز احسان‌روزبهانی

  اینم لینک پخش بازی

 25. ❌در ترید بین تیم های هیوستون و فینیکس
  ????رایان اندرسن و دی آندره ملتون از هیوستون به فینیکس
  ????برندن نایت و مارکیس کریس به هیوستون منتقل شدند

  @NBA2K16

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *