ریاست فدراسیون بسکتبال توسط آقای طباطبایی که خودشان در مقطعی در بطن بازیکنی بودند خیلی میتونه …

نوشته شده در نوشته شده در بسکتبال

سلام
ریاست آقای دکتر طباطبایی که خودشان مقطعی را در بطن بازیکنی بودند میتواند به پیشرفت و تعالی بسکتبال کمک شایانی کند، چون کاملا نیازهای یک باشگاه،تیم و بازیکن را درک میکنند.
همچنین بایدگفت همه چیز را نباید بر گردن تحریم انداخت.اگر بسکتبال کشور الان اوضاع خوبی ندارد دلیلی جز کم کاری خود ما مربیان در سطوح مختلف بخصوص پایه ندارد و البته عدم توجه فدراسیون به شهرستانها انگیزه ی بازیکن سازی را از همه گرفته است.
اولین اتفاقی که قاعدتاً باید شکل بگیرد ایجاد انگیزه در هیئت های استانها هست.
مانیروی انسانی بسیار قوی و پتانسیل خوبی را در اختیار داریم. همچنین از لحاظ تجهیزات و اماکن به صورت نسبی بهره میبریم و تنها نیاز مربیان برای فعالیت مفید انگیزه است.
از نظر بنده باید کمیته ای متشکل از تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش و کمیته آموزش و برنامه ریزی فدراسیون تشکیل شود و طی یک برنامه چندساله و با همکاری دبیران تربیت بدنی نفرات مستعد به پایگاه های قهرمانی و آکادمی ها معرفی شوند. البته برای هر نفر برنامه ریزی 5 ساله از صفر تا صد انجام گیرد تا طرح خروجی قابل قبول داشته باشد
رک باید گفت تا وقتی که به بسکتبال پایه اهمیت داده نشود هیچ بازیکنی ساخته و پرورش نمی یابد و تمام کانون ها و آکادمی ها صرفاً برای مقاصد مالی و اقتصادی دایر هستند و هیچ خروجی نخواهند داشت.
و نکته مهمی که باید مد نظر قرار گیرد که تا بحال توجهی به آن نشده است همسو شدن مربیان پایه و استفاده از یک متد واحد برای آموزش هست.متاسفانه مربیان پایه که نقش خیلی مهمی در آینده بسکتبال و فرآیند بازیکن سازی دارند از بین افراد تازه کار و بی تجربه انتخاب میشوند که در امر آموزش کاملاً سلیقه ای عمل میکنند.
حداقل باید یک روش تدریس ویا یک متد واحد داشته باشند که بر طبق ان عمل کنند.تا وقتی بازیکنان وارد یک اردو میشوند تیم یکدست تر و بازیکنانی بدون عیب از لحاظ تکنیکی در اختیار سرمربی قرار گیرد.
26 دی ماه نود و شش
امین رنجبر

45 thoughts on “ریاست فدراسیون بسکتبال توسط آقای طباطبایی که خودشان در مقطعی در بطن بازیکنی بودند خیلی میتونه …

 1. کمتر پیش میاد که هر دو فینالیست nba در یک روز شکست بخورند. اتفاقی بود که دیشب در بسکتبال رخ داد

 2. ✔️آپديت٣:نيكس اعلام كرده كه ويلي و فرنك نتيليكينا رو در ازاي اريك بلدسو به سانز تريد نميكنه.

  @NBAText

 3. بسکتبال ورزشی است که در آن میتوان در هفت ثانیه پنج امتیاز عقب بودن را جبران کرد
  میامی این بازی را از شارلوت برد
  بازی که اول شارلوت برنده اش بود

  @sarzaminnba

 4. ✔️ پورتلند چقد دراماتيك بازى رو برد
  اسپرز ١١٠-١٠٩ جلو بود و چند ثانيه مونده بود تا آخر بازى كه مك كالم يه فلوتر عالى زد و بازى رو در آورد

  ليلارد و كواى امشب بازى نكردن و خبر بد اينكه رييس اعلام كرد كواى عضله پاره كرده

  يعنى لعنت به اين مصدوميت
  #Tweet
  ➖➖➖➖

 5. با دم شیر بازی نکن

  دو شب پیش که اکلاهما سیتی ۱۴۸ گل به کلیولند زد عنیس کنتر بازیکن نیویورک که قبلاً هم با لبرون قاطی کرده بود توییتی فرستاد که در آن ۱۴۸ گل خوردن کلیولند رو مسخره کرده.
  جالب اینجاست که به گزارش ایی اس پی ان خود کنتر دیروز اعتراف کرد یکی از هم تیمی های سابقش در اکلاهما سیتی (یکی از همانهایی که ۱۴۸ تا‌ گل به لبرون زد) به کنتر هشدار داد تا با لبران جیمز قاطی نکن یهویی ۵۰ امتیاز اورد در برابر تیم آت.

 6. ✔️كازينز بعد مصدوميتش گفته: من به سختي خودمو به اينجا رسوندم و جوري هم ساخته شدم كه با اين مسئله كنار بيامو و ثابت ميكنمو نشون ميدم

  @tweet_world

 7. ساسان کرمان ۷۱
  هیات بسکتبال اصفهان ۶۲
  ۲۰ امتیاز الهام رنجبر
  ۲۲ امتیاز شادی عبدالوند
  سوپرلیگ A بسکتبال بانوان
  @AiMoBasket

 8. پیشنهاد میکنم این بازی جذاب رو ساعت ۵ حتما ببینید.
  مدارسم که تعطیل شده بشینید ببینید

 9. مقاله مفصل و افشاگرانه در رسانه اسپرت ایلاسترید که دیشب چاپ شد ان بی ای را تکان را داد. ماجرای این مقاله شرح رفتار پرسنل ستادی تیم دلس موریکس به طور اعم و مدیر عامل دلس موریکس ، شخصی به نام تردما اوسری، به طور اخص است. در این مقاله امده که زنان بسیاری که در بخش های ستادی دلس موریکس کار میکردند از سوی این فرد و افراد متصل به او مورد ازار و اذیت و سو استفاده جنسی قرار گرفتند. قضیه تا حدی فاجعه بوده که در کل سازمان همه میدانستند که هیچ زنی نباید با مدیر عامل در اسانسور تنها گیر کند.
  موضوع هنگامی بیشتر بالاگرفت که وقتی این زنان به بخش منابع انسانی شرکت، جایی که باید بطور مستقل به شکایتهای پرسنل رسیدگی کند، مراجعه کردند ولی مدیر منابع انسانی که او هم لجنی بیش نبوده این زنان را سنگ قلاب کرده. تردما اوسری پانزده سال مدیر عامل موریکس بوده و ظاهرا مارک کیوبن ، مالک تیم، خیلی از کارش راضی بوده. او در سال 2015 موریکس را ترک کرد و مدیر عامل شرکت معظم اندر ارمر شده و رفتارش را در این شرکت هم ادامه داد. اما اندر ارمر به محض رسیدن شکایت ازار جنسی زنان شرکت او را اخراج کرد. این فرد که روزی شایعه کرده بودند که بعد از دیوید استرن ممکن است کمسیونر اینده ان بی ای باشد اکنون در جاساز است.

  اکنون مارک کیوبن، مالک تیم، روی صندلی داغ است. مارک کیوبن که از سوی بسیاری یکی از بهترین مالکین ان بی ای خوانده میشود افتخار میکند که به عنوان یک مالک در جزییات عملیات روزمره تیمش دخالت مستقیم دارد.اما حالا که عن قضیه بالا زده با چرخشی 180 درجه میگوید من خبر نداشتم!!!! (که البته مثل سگ دروغ میگوید.) اگر چه هیچ گزارشی دال بر اینکه خود مارک کیوبن درگیر چنین رفتارهای غیر انسانی بوده دریافت نشده اما بسیاری از مدیران کورپوریشن های امریکا تا وقتی شرکت درامد زاست اجازه میدهند مدیران ارشد و زیر دستان هر گهی دلشان میخواهد بخورند. شک ندارم مارک کیوبن تا دسته خبر داشته اما زیر سبیلی رد میکرده. اما بر اساس تجربه هالیود و یقه شدن ادم پرقدرتی چون هاروی واینستین مارک کیوبن میداند که این تو بمیری از ان توبمیری ها نیست.
  مارک کیوبن که شدیدا جفت کرده است دیشب، پیش از انتشار رسمی این مقاله، با دفتر مرکزی لیگ تماس گرفت و اعلامه ای صادر کرد که من تازه فهمدیم چه عنی بالا امده و قول میدیم که تیم دلس موریکس به شدت پی گیر قضیه خواهد بود و مشکل را حل خواهد کرد.

  نکته بسیار جالب این مقاله برای من این بود که بسیاری از زنانی که از رفتار مدیران و مردان پرقدرت دلس موریکس شکایت داشتند گفتند تنها جایی که در اداره احساس امنیت میکردند هنگامی بود که در رختکن بازیکنان تیم بودند چرا که بازیکنان تیم همیشه با زنانی که برای تیم کار میکردند در نهایت احترام رفتار میکردند.

  در سالهای اخر دهه هفتاد میلادی لیگ ان بی ای با مشکل استفاده مواد مخدر از سوی بازیکنان روبرو بود و لیگ رسما به «لیگ عملی ها» مشهور شده بود و چپ و راست مشتریانش را از دست میداد. اگر بخاطر اقدامات دیوید استرن در پاک کردن لیگ نبود بعید بود لیگ از ان بحران جان سالم به در ببرد و اکنون چیزی به نام لیگ ان بی ای وجود نداشت. اکنون مشکل لیگ رفتار شرم اور مدیران و مردان پر قدرت لیگ با زنانی است که برای سازمان تیم های کار میکنند. حل این مشکل توسط همان مردان پر قدرت که عامل سو استفاده های جنسی هستند شدنی نیست. واقعا نمیدانم چگونه لیگ ان بی ای که اکنون در دوران شکوفایی است از این فاجعه فرهنگی-مدیریتی جان سالم به در خواهد برد.

  تجربه کثافت هالیوود نشان داده که این رفتار تنها دلس موریکس محدود نخواهد بود و هیچ بعید نیست در روز های اینده اسم تیم های دیگر و ادمهای پر قدرت و چه بسا اسطوره هایی که عاشقشان هستیم به لجن کشیده شود. همین الان که این مطلب را برای شما تایپ میکنم شک ندارم در اتاق های کنفرانس هر سی تیم لیگ جلسات اضطراری در بالاترین رده های مدیریتی در جریان است تا ببنیند تا تیمشان تا کجا در این لجن است و قبل از اینکه عن تیمشان بیرون بزند چه خاکی بر سرشان بکنند.

 10. #انگیزشی

  ✅ ميخواى موفق بشى؟!

  ✅ دوستاى ذاتاً بازنده ات رو بذار كنار.

  ✅ اون دسته از آدمهاى تنبل و بى هدف كه فقط انرژى منفى ميدن و از همه چيز ناله ميكنن ، اونا رو بيخيال شو قبل از اينكه مثل خودشون بشی.

  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖
  ✍ @ismailkhdadadi

 11. ✅ اشتباه نمی کنید تیمی از کانادا صدر نشین کنفرانس شرق ان بی ای است.

  ✅ تیم تورنتو در هیاهوی تیم های بزرگ به ارامی در صدر جدول به سر میبره.

  ➖➖➖➖➖➖➖➖
  ✍️ @ismailkhdadadi

 12. ✅ 85 ثانیه و کسب 11 امتیاز برای دوین بوکر جوان و اینده دار ، قهرمان پرتاب سه امتیازی ال استار امسال.

  ➖➖➖➖➖➖➖➖
  ✍️ @ismailkhdadadi

 13. شارلوت 137 نیویورک 128
  31 امتیاز “کمبا واکر” همچنان امیدهای شارلوت را برای صعود به مرحله حذفی کنفرانس شرق زنده نگه داشت. حداقل روی کاغذ
  @AiMoBasket

 14. ✅ سال نو میلادی رو به همه هموطن های مسیحی کشورمون تبریک میگیم و براشون در سال جدید بهترین ها رو ارزو میکنیم.

  ➖➖➖➖➖➖➖➖
  ✍️ @ismailkhdadadi

 15. ✅ با درخشش جیمز هاردن و کسب دابل دابل و در دو وقت اضافه تیم هیوستون موفق شد تیم لیکرز رو به سختی شکست بده.

  ➖➖➖➖➖➖➖➖
  ✍️ @ismailkhdadadi

 16. ✅ با درخشش ویکتور اولادیپو و کسب 34 امتیاز و ثبت امار در چهار مهارت بسکتبال ، به تیمش کمک کرد تا تیم شیکاگو رو شکست بدن.

  ➖➖➖➖➖➖➖➖
  ✍️ @ismailkhdadadi

 17. باسلام
  لطفا کلاس بسکتبال معرفی میکنید در تهران باشد
  ممنون میشوم
  لطفا pv
  ببخشید خانم اعتمادیان
  متشکرم

 18. کلیولند 98 ایندیانا 95
  برابر 95 ایندیانا توپ را در اختیار دارد. لبران جیمز اول “اولادیپو” را بلاک میکند و بعد در ثانیه پایانی شوت برنده را میزند. جو وحشتناک ورزشگاه بعد از این پیروزی
  @AiMoBasket

 19. کمک مناسب از هیل، اسمیت و کورور به پادشاه باعث شد سری 2 بر 1 شود.
  اسلم دانک، پاس های چشم بسته و بلاک شات بخشی از هنرنمایی های لبران جیمز در این بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *