پیش بینی مسابقات NBA بسکتبال کلیولند هیوستون تعداد کل رای دهندگان تا این لحظه …

نوشته شده در نوشته شده در بسکتبال

پیش بینی مسابقات NBA بسکتبال کلیولند هیوستون تعداد کل رای دهندگان تا این لحظه
تعداد رای تیم مهمان
مهمان
✅Houston Rockets
✅هیوستون راکتز
۰

تعداد رای تیم میزبان

میزبان
✅Cleveland Cavaliers
✅کلیولند کاولیرز
۰

امشب پیش بینی مهم ترین مسابقه ی فردا در NBA رو داریم روبات زیر رو استارت کن ?????
t.me/NBAvotebot?start=127562196 berimbaskettelegramchannel

38 thoughts on “پیش بینی مسابقات NBA بسکتبال کلیولند هیوستون تعداد کل رای دهندگان تا این لحظه …

 1. فلسفه ی بسکتبال خیابونی همینه که افرادی که بسکتبالیست هستند گوشه گوشه این کشور پیدا بشن و بیان وسط میدون و با بسکتبال قهر نکنند خدای نکرده

 2. ⚫️رسول باتلر ۳۸ ساله بازیکن سابق تیم های سن آنتونیو، کلیپرز، واشنگتن و میامی در سانحه رانندگی به همراه همسرش دار فانی را وداع گفتند

  @NBA2K16

 3. ❌نگید هم تیمی هام چه کاری میتونن برای من انجام بدن؟
  بگید من چه کاری میتونم برای هم تیمی هام انجام بدم؟

 4. ساعت ٢٣:۰٨ بعد از چند دقیقه سکوت از فیلادلفیا خبر میرسد مدیران سونی سیکسرز دنبال جذب مارکو بلینلی باتجربه هستند …
  #DeadLineDay
  @stephencurryofficial

 5. چنین کنند بزرگان: راه های رسیدن به خدا فراوان است

  حکایتی شنیدم از مرحوم جری کرواس، مدیر شیکاگو بولز در زمان خان والا، که دیروز برایم تداعی شد. در مصاحبه ای از جری کراوس پرسیدند: وقتی تیم (بولز زمان جوردن) دچار مشکل میشد، مثلا بدلیل مصدومیت تعدادی بازیکن اصلی در زمین نبودند مایکل جوردن چطور عکس العمل نشان میداد؟ جری کراوس گفت: بارهای این اتفاق افتاد و مایکل جوردن همیشه به فیل جکسون میگفت نقشه پخشه را وللش… چند امتیاز احتیاج داری؟ چهل و پنج تا خوبه؟ باشه… بعدش میرفت توی زمین و کاری به نقشه و کوچینگ و این حرفها نداشت. اینقدر شوت میزد و برش میکرد و پنجاه امتیاز میاورد و بازی را میبردیم.

  حالا دقیقا همین شرایط دو روز پیش برای کلیولند در اتلانتا پیش امده بود. شش بازیکن تیم رفته بودند و چهار بازیکن جدید هم هنوز نرسیده بود. کوین لاو هم مصدوم. لبرون مانده بود و مشتی تیغی باز پارک فدک. ببین چه خبر بود که چدی عثمان برای اولین بار در عمرش استارت کرد و چهل دقیقه توی زمین بود، جان هالند (این کیه دیگه؟) یک کوارتر بازی کرد، کالدرون هم خدایی کرد و خلاصه یه وضعی. حالا جالب عکس العمل لبرون جیمز بود. به جای اینکه تیم را بزاره روی دوشش و شانصد هراز تا شوت بزند ( مدل خان والا و شصت امتیاز بیاره) در برابر اتلانتا (که البته تیم مالی نیست) نوزده اسیست داد و کلیولند با دست خالی در خانه حریف پیروز بیرون امد. نوزده اسیست در یک بازی یعنی در حد جان استاکتون ظاهر شدن! و رکورد بیشترین اسیست در پانزده فصل بازیگری اش را زد.
  یکی از دلایلی که خان والا در کلاس خودش است و لبرون جیمز در کلاس خود و شاید هرگز نتوان این دو اسطوره را به طرز صحیحی با هم مقایسه کرد اینست که دیدگاه این دوبازیکن به پیروزی از کاملا متفاوت است. یکی خودش است و دیگران به بیضه چپ اش حساب نمیکند و اینقدر میزند تا تیم پیروز شود، دیگری میخواهد با راه انداختن دیگر بازیکنان تیم را به سرمنزل مقصود برساند. به نظر من تا وقتی نتیجه پیروزی است هر دو روش پسندیده است و فقط سلیقه فردی است که یکی را به دیگری ترجیج دهد.

 6. این جوان ایمان زندی است. او بازیکن ملی بسکتبال ایران است و دیروز در تلویزیون دولتی ایران عضو گروه گزارشگری بود. یکی از اظهار نظر های کارشناسی او در مورد بازی لبرون جیمز این بود: ” که جیمز مخصوصاً بد بازی میکنه که تیم نتیجه نگیره و‌مجبور کنه مدیرهای کلیولند رو که چندتا بازیکن بگیرن!”

  دو نکته در مورد این اظهار نظر توجه مرا جلب کرد.

  نکته اول – که اصلا جای تعجب نیست – اینکه مطالعه کردن در مورد حرفی که «کارشناس» میزند مدتهاست از فرهنگ ما رخت بر بسته. کارشناس در تلویزیون ایران ادم یاست که از پایین تنه اش حرف دربیاورد. هر بچه دبستانی هم میداند که در فصل جاری لبرون جیمز با اتکا به امار یکی بهترین فصل های عمر ورزشی اش را طی میکند. از نظر کارایی و درصد شوت در بین تمام بازیکنان تاریخ که پانزده فصل بازی کردند او یکی از بهترین امارها را ها را دارد. حالا اینکه لبرون بد بازی میکنه را این ملی پوش ما از کجا اورده خدا داند.

  دوم اینکه – این برایم جالب تر بود- اصلا تفکر اینکه لبرون برای رساندن پیامش به مدیر باشگاه بد بازی میکند و سعی در تخریب دارد دقیقا یک حرکت ایرانی است. بازیکنان ایران چون جیگر این را ندارند بروند رو در رو به رییس باشگاه یا مربی اعتراض کنند سعی میکنند از طریق موسمار بودن و تخریب زیر زیرکی اعتراض کنند. عزیز برادر!کارشناس گرامی! لبرون جیمز اگر بخواهد به رییس باشگاه پیامی بدهد صاف میرود در دفتر او را باز میکند و دو تا کشیده ابدار میخواباند زیر گوش مدیر باشگاه. بدون لبرون جیمز تیم کلیولند به شموشک تبدیل میشود. بدون لبرون جیمز شهر کلیولند به کلیبر تبدیل میشود.

  استغفر الله! #مملکت‌کوتوله‌ها

 7. زازا پچولیا، کثیف ترین بازیکن لیگ، که سال گذشته با مصدوم کردن کوای لنارد باعث قهرمانی تیمش شد دیشب با این کارش رفت که ام وی پی لیگ را مصدوم کند.

 8. ✅ درخشش دمار دروزن و کسب ۵۲ امتیاز در برابر تیم میلواکی که بیشترین امتیاز کسب شده توسط دروزن در کل دوران بازیش در ان بی ای است.

  ➖➖➖➖➖➖➖➖
  ✍️ @ismailkhdadadi

 9. با سلام
  مربی خانم بسکتبال، پیلاتس، بادی بالانس،
  که کد فنی سازمان ورزش داشته باشه برای کار در مجموعه شهر ری نیازمندیم
  لطفا در صورت تمایل پیام دهید.

 10. ✔️ تيمى كه تمام همّ و غمش تريپل كردن راسله اصن لياقت Playoff اومدن نداره
  باشگاه رو چيدن روى اينكه اين يه نفر بولد باشه
  معلومه تيم نتيجه نميگيره

  @NBANotes

 11. #شوت _ #استیل _ #مکانیک

  ✅ یکی از تمرینات مفید و موثر و اصلی شوت ELBOW به ELBOW است.

  ✅ لطفا اسم ها رو هم یاد بگیرید.

  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖
  ✍ @ismailkhdadadi

 12. ????یوتا ???? اوکلاهاما
  ????به صورت کامل
  ????راند اول کنفرانس غرب
  ????بازی دوم
  ????۱۸ آپریل ۲۰۱۸
  ????چساپیک انرژی آرنا
  ???? #Full_Game

  @NBA2K16

 13. ✅ نتایج دیدارهای نهایی جوانان در رده بندی B.

  ???? فینال کرمان ۴۶ _ ۶۳ البرز
  ???? رده بندی قم ۵۹ _ ۹۴ اردبیل

  ۱⃣ البرز
  ۲⃣ کرمان
  ۳⃣ اردبیل
  ۴⃣ قم

  ➖➖➖➖➖➖➖➖
  ✍️ @ismailkhdadadi
  ???? @slamdunk8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *