?حدادی و کاظمی در تیم منتخب دفاعی بسکتبال آسیا ?به گزارش روابط عمومی فدراس…

نوشته شده در

?حدادی و کاظمی در تیم منتخب دفاعی بسکتبال آسیا

?به گزارش روابط عمومی فدراسیون بسکتبال و به نقل از فدراسیون جهانی بسکتبال حامد حدادی و ارسلان کاظمی، دو بازیکن تیم ملی بسکتبال ایران در تیم منتخب دفاعی سال 2017 قاره آسیا انتخاب شدند.

?فدراسیون جهانی بسکتبال در گزارش خود از بهترین بازیکنان دفاع کننده نام پنج بازیکن را مطرح کرده است که حامد حدادی و ارسلان کاظمی در این لیست حضور دارند. آندره بلیچ از فیلیپین، میچ کریک از استرالیا و دیماریو میفیلد از عراق دیگر بهترین بازیکنان دفاع کننده معرفی شده هستند. 

?حامد حدادی، کاپیتان تیم ملی بسکتبال ایران که فدراسیون جهانی از او به نام غول ایرانی نام برده در مسابقات انتخابی جام جهانی شرکت نکرد ولی در کاپ آسیا، حضور موثری داشت. حدادی با 33 سال سن به طور متوسط 7.5 ریباند دفاعی و 1.8 دفاع در هر بازی داشته است. 

?درباره ارسلان کاظمی نیز به قدرت دفاع و توپ ربایی او اشاره شده است. ارسلان در کاپ آسیا میانگین 7.1 ریباند دفاع و 1.4 توپ ربایی برای خود ثبت کرده است. در این گزارش قید شده که ارسلان کاظمی با توجه به فیزیک و توانایی هایی که دارد حتی می تواند به عنوان بازیکن پست چهار یا حتی پست پنج هم بازی کند و مفید باشد.

@heyat_basketball berimbaskettelegramchannel